Czy biznes potrzebuje wiedzy? 12.05.2018 20:18

Czy biznes potrzebuje wiedzy? (format:  pdf, rozmiar:  352 kB) - na to i inne pytania odpowiadali reprezentanci świata nauki i przemysłu w redakcyjnej dyskusji "Świata Biznesu", magazynu gospodarczego Pomorza Zachodniego, wydawanego przez ABKOWICZ PRESS. W dyskusji uczestniczyli przedstawiciele biznesu: Adrianna Kozera z firmy Cargotec Poland oraz Zbigniew Nagay, współwłaściciel firmy Radex. Jako przedstawiciele uczelni wyższych, głos w dyskusji zabrali prof. Marcin Hołub z Katedry Elektroenergetyki i Napędów Elektrycznych Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz prof. Mirosława El Fray, dyrektor Instytutu Polimerów i Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii ZUT.