Sukces dr inż. Marty Piątek-Hnat w plebiscycie "Głosu Szczecińskiego" 21.12.2018 20:55

Miło nam poinformować, że dr inż. Marta Piątek-Hnat, adiunkt w Instytucie Polimerów, Zakładzie Materiałów Funkcjonalnych i Biomateriałów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, została wybrana NAUCZYCIELEM  AKADEMICKIM NA MEDAL w województwie zachodniopomorskim w plebiscycie zorganizowanym przez Redakcję Głosu Szczecińskiego i Głosu Pomorza. Plebiscyt, organizowany w różnych kategoriach, po raz pierwszy został zorganizowany w kategorii Nauczyciela Akademickiego Roku. Nominację do plebiscytu otrzymało 120 pracowników naukowo-dydaktycznych ze wszystkich uczelni województwa zachodniopomorskiego spośród cenionych i lubianych przez studentów i środowisko akademickie nauczycieli, a głosowanie internetowe trwało od września do grudnia 2018 r.

Wręczenie statuetki, dyplomu oraz nagród rzeczowych wszystkim laureatom odbyło się 18 grudnia 2018 r. w Muzeum Narodowym - Centrum Przełomy w Szczecinie.

Serdecznie gratulujemy Pani dr inż. Marcie Piątek-Hnat i życzymy wielu kolejnych sukcesów!

DS7_6483.jpg  DS7_6551.jpg

DS7_6534.jpg  DS7_6540.jpg