Sympozjum naukowe „Polymeric Biomaterials” z okazji 10-lecia Zakładu Biomateriałów i Technologii Mikrobiologicznych 07.05.2017 22:02

W dniach 18-19 maja 2017 roku odbędzie się sympozjum naukowe „Polymeric Biomaterials” z okazji 10-lecia utworzenia i funkcjonowania Zakładu Biomateriałów i Technologii Mikrobiologicznych. Udział w Sympozjum w dniu 18 maja zapowiedzieli znakomici prelegenci i przyjaciele  z kraju i zagranicy, m.in. Prof. Judit Puskas z University of Akron, prof. Wojciech Święszkowski z Politechniki Warszawskiej, dr Lilianna Liverani z Uniwersytetu Erlangen-Nurnberg i wielu innych gości. Miejsce Sympozjum - Centrum Dydaktyczno-Badawcze Nanotechnologii, Al. Piastów 45, sala 3/16. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem (format:  pdf, rozmiar:  266 kB) i do udziału w naszym sympozjum!